Å»YWY RÓÅ»ANIEC

parafia-enfield-rosary.jpg

Å»ywy Różaniec tworzÄ… Róże RóżaÅ„cowe. Każda Róża to grupa dwudziestu osób, z których każda codziennie odmawia jeden dziesiÄ…tek RóżaÅ„ca Å›wiÄ™tego, wedÅ‚ug przydzielonej co miesiÄ…c tajemnicy - w ten sposób w Róży codziennie odmawiany jest caÅ‚y Różaniec. Istotne jest również to, że wszyscy czÅ‚onkowie Róży modlÄ… siÄ™ w tej samej intencji KoÅ›cioÅ‚a, zmienianej co miesiÄ…c, a także powierzajÄ… Bogu inne polecane intencje parafialne.

W naszej parafii dziaÅ‚ajÄ… trzy Róże RóżaÅ„cowe: ÅšwiÄ™tego Józefa, ÅšwiÄ™tej Faustyny i ÅšwiÄ™tego Jana PawÅ‚a II. Serdecznie zachÄ™camy nowe osoby do wÅ‚Ä…czenia siÄ™ w to dzieÅ‚o i tworzenia kolejnych.

ZMIANA TAJEMNIC

W pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 8:30

INTENCJE NA KWIECIEŃ

O docenianie roli kobiet.
Módlmy siÄ™, aby godność kobiet i ich bogactwo byÅ‚y uznawane w każdej kulturze i aby ustaÅ‚a dyskryminacja, jakiej doÅ›wiadczajÄ… one w różnych częściach Å›wiata.

Za KsiÄ™dza Proboszcza, Parafian i wszystkich, którzy w tym roku przystÄ™pujÄ… w naszej parafii do Å›wiÄ™tych sakramentów.