SKLEPIK PARAFIALNY

NOWOŚĆ!

DotarÅ‚y do nas: palmy wielkanocne, baranki, figurki Jezusa ZmartwychwstaÅ‚ego, okolicznoÅ›ciowe serwetki do koszyków, kartki pocztowe i inne ozdoby Å›wiateczne na stóÅ‚. W sprzedaży również pyszne, piÄ™knie dekorowane pierniczki wielkanocne.

W naszym sklepiku każdy znajdzie coś ciekawego.. Mamy w sprzedaży: Pismo Święte, Nowy Testament drukowany dużą czcionką, zaproszenia i pamiątki komunijne oraz chrzcielne, książki, nowe figury, krzyżyki, piękne ikony, świece (także chrzcielne i komunijne) oraz wiele więcej...

Dla tych którzy chcieliby wesprzeć naszÄ… parafiÄ™ zachÄ™cam do zakupu Å›wieczek ekologicznych z recyklingu, rÄ™cznie robionych przez Proboszcza i Parafian. DostÄ™pne w trzech kolorach.

W sklepiku można również kupić magnesy z naszym parafialnym logo. Jest to oryginalna pamiÄ…tka i jednoczeÅ›nie cegieÅ‚ka na naszÄ… parafiÄ™.

ZAPRASZAMY!