ŻYWY RÓŻANIEC

parafia-enfield-rosary.jpg

Żywy Różaniec tworzą Róże Różańcowe. Każda Róża to grupa dwudziestu osób, z których każda codziennie odmawia jeden dziesiątek Różańca świętego, według przydzielonej co miesiąc tajemnicy - w ten sposób w Róży codziennie odmawiany jest cały Różaniec. Istotne jest również to, że wszyscy członkowie Róży modlą się w tej samej intencji Kościoła, zmienianej co miesiąc, a także powierzają Bogu inne polecane intencje parafialne.

W naszej parafii działajA Róża Różańcowa Świętego Józefa. Serdecznie zachęcamy nowe osoby do włączenia się w to dzieło i tworzenia kolejnych.

ZMIANA TAJEMNIC

W pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 8:30

INTENCJE NA LIPIEC

Za duszpasterstwo chorych.
Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują, i ich bliskim moc Pana i aby coraz bardziej stawał się dla wszystkich widzialnym znakiem współczucia i nadziei.

Za Księdza Proboszcza, Parafian i wszystkich, którzy w tym roku przystępują w naszej parafii do świętych sakramentów.