ŻYWY RÓŻANIEC

parafia-enfield-rosary.jpg

Żywy Różaniec tworzą Róże Różańcowe. Każda Róża to grupa dwudziestu osób, z których każda codziennie odmawia jeden dziesiątek Różańca świętego, według przydzielonej co miesiąc tajemnicy - w ten sposób w Róży codziennie odmawiany jest cały Różaniec. Istotne jest również to, że wszyscy członkowie Róży modlą się w tej samej intencji Kościoła, zmienianej co miesiąc, a także powierzają Bogu inne polecane intencje parafialne.

W naszej parafii działają trzy Róże Różańcowe: Świętego Józefa, Świętej Faustyny i Świętego Jana Pawła II. Serdecznie zachęcamy nowe osoby do włączenia się w to dzieło i tworzenia kolejnych.

ZMIANA TAJEMNIC

W pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 8:30

INTENCJE NA KWIECIEŃ

O docenianie roli kobiet.
Módlmy się, aby godność kobiet i ich bogactwo były uznawane w każdej kulturze i aby ustała dyskryminacja, jakiej doświadczają one w różnych częściach świata.

Za Księdza Proboszcza, Parafian i wszystkich, którzy w tym roku przystępują w naszej parafii do świętych sakramentów.