parafia-enfield-holy-week-02.jpg
parafia-enfield-agnus-dei.png
parafia-enfield-holy-week-info.png

Ze względu na sytuację pandemiczną nie będzie w tym roku święcenia pokarmów w kaplicy na Holtwhites Hill ani w kościele w Palmers Green. Zachęcam do wspólnej modlitwy przed śniadaniem wielkanocnym w rodzinach lub gronie przyjaciół.

Przypominam o konieczności przestrzegania zaleceń sanitarnych: • wszyscy wierni zobowiązani są do noszenia maseczek • proszę zachować dystans społeczny w budynku kościelnym • dzieci przez cały czas pozostają przy rodzicach, nie poruszamy się po kościele w czasie liturgii i nabożeństw z koniecznymi wyjątkami • w czasie liturgii śpiewa jedynie ksiądz, organista lub prowadząca śpiewy schola •  stewardzi, którzy wskazują miejsca w kościele • częste odkażanie rąk• jednokierunkowe poruszanie się wewnątrz kościoła • dezynfekcja kościoła po każdej celebracji • brak możliwości gromadzenia się na parking przed kościołem przed lub po celebracji.