top of page
parafia-enfield-remont-02-01.jpg

REMONT W KAPLICY

Po wielu miesiącach przygotowań, we wtorek, 8 listopada, o godz. 17:30 rozpoczynamy wymianę  nagłośnienia i oświetlenia. Prace remontowe są zaplanowane na dwa tygodnie (od 8 do 18 listopada), z wyłączeniem weekendu. Z tego powodu, w tym czasie, nie będzie Mszy świętych w środy i czwartki, zawieszone zostaną wszystkie spotkania formacyjne (katechezy dzieci komunijnych i kandydatów do bierzmowania, krąg biblijny). Natomiast wszystkie Msze święte i nabożeństwa w piątek, sobotę i niedzielę odbędą się jak zwykle.

W pierwszym tygodniu chcemy wymienić okablowanie oraz część nagłośnienia, a także przygotować ścian do malowania. Wszystkich, którzy chcieliby pomóc proszę o kontakt z Panem Januszem Borkiem. Potrzebna jest każda para rąk, można włączyć się do pomocy na różne sposoby, np. przygotowując posiłek dla osób pracujących przy remoncie. Zaczynamy codziennie od godz. 17:30. Natomiast w  najbliższy piątek (11 listopada) o godz. 17:30 zapraszam do pierwszego sprzątania, tak, żeby przygotować kaplicę do użytku na niedzielę.

W drugim tygodniu kaplica zostanie pomalowana, wtedy będzie potrzeba najwięcej ludzi do pomocy, ze względu na konieczność przygotowania pomieszczenia do prac malarski. Następnie będzie miała miejsce instalacja i regulacja nagłośnienia oraz oświetlenia, a także zostanie podpięty Internet do kaplicy i biura.

Serdecznie dziękuję: osobom, które wolontaryjnie podjęły się prac remontowych, osobie, która podarowała białą farbę do pomalowania sufitu oraz wszystkim sponsorom, którzy ufundowali kinkiety, lampy do kaplicy i prezbiterium. Dzięki Waszej pracy i ofiarności nasza kaplica nabierze nowego basku i piękniej będziemy mogli przeżywać sprawowaną w niej liturgię, dbając również o komfort ludzi słabosłyszących. Serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy zechcą się włączyć w te prace. Można również wesprzeć to dzieło finansowo wpłacając datek na nasze konto parafialne:

PCM Enfield

Sort code 30-94-57 

Account No.02035169

 

Z OSTATNIEJ CHWILI

Nasz remont przedłużył się o kolejny tydzień. Od poniedziałku (21 listopada) zapraszam do pomocy przy malowaniu kaplicy. We wszystkich sprawach dotyczących prac proszę o kontakt z Januszem Borkiem, który jest głównym odpowiedzialnym za remont. Dziękuję Wszystkim tym, którzy do tej pory zaangażowali się w to dzieło, także Rodzinom, które karmiły naszych robotników. Również i w tym tygodniu, od poniedziałku do czwartku włącznie, zapraszam chętnych do przywiezienia jedzenia dla pracujących. 

W środę (23 listopada) zapraszam, jak zwykle, na Mszę świętą i katechezę dzieci komunijne z Rodzicami. Nie będzie Mszy świętej w czwartek, za to kancelaria będzie czynna od godziny 17:00. Natomiast w piątek (25 listopada) o godzinie 17:00 i po Mszy świętej zapraszam chętnych do sprzątania kaplicy po remoncie. Bóg zapłać!

bottom of page